Home / Uncategorized / Getinjo ka dy fjalë për ‘’eksituesin’’: Boll se na lodhe k**** [FOTO]

Getinjo ka dy fjalë për ‘’eksituesin’’: Boll se na lodhe k**** [FOTO]

Manjakët seksualë janë shtuar shumë së fundmi në rrjete sociale. Një prej tyre ka vizituar edhe profilin e reperit të njohur shqiptar, Getinjo. Si duket këta maniake kanë vizituar shpesh herë profilin e tij dhe reperi s’ka duruar më. Ai ka “shpërthyer” duke përdorur edhe fjalor bana drejt “eksituesit”, pasi kështu ka dashur të quhet manjaku.

“Hup be se naj lodhe k***n me kto sene”, shkruan Getinjo dhe pa faj, pasi këtë persona po bëhen të bezdisshëm për të gjithë.

 

Check Also

Some Strange And Unique Buildings

Heydar Aliyev Cultural Center — Baku, Azerbaijan The Heydar Aliyev Center is a 57,500 m2 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *