Home / Uncategorized / Rikthehet Oriola Marashi…E egër si ‘bisha’, por do ju djegë si zjarri

Rikthehet Oriola Marashi…E egër si ‘bisha’, por do ju djegë si zjarri

Pasi bëri gjithë rrjetin të ‘zjente’ me pozat e saj sexy, modelja e njohur vendosi të tërhiqej për disa ditë.
Por me sa duket Oriola Marashi nuk mund të rijë gjatë larg vëmendjes së fansave të saj. Anëtarja sexy e labelit OTR, godet sërish më një foto mjaht të nxehtë, që lë pa frymë.

Me gjoksin e ekspozuar dhe nga tualeti oriola pozon tmerësisht sexy po aq sa dhe e egër. Nëse ju kishte munguar modelja ja ku e kini më në formë se asnjëherë më parë.

Këtë ferë Oriola ka guzuar të pozojë pa make up, por iltrat nuk i ka kursyer.

Check Also

Some Strange And Unique Buildings

Heydar Aliyev Cultural Center — Baku, Azerbaijan The Heydar Aliyev Center is a 57,500 m2 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *